Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Проекти рішень 19 позачергової сесії

(завантажити проект)

 

 

 

ПРОЕКТ

 

      

УКРАЇНА

ВЕСЕЛІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

дев’ятнадцята позачергова сесія

сьомого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

28.04.2017 р.                                                                                           №

 

 

Про надання права підпису 

 

На підставі ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи відмову голови районної ради Цвіліховського О.Л. на підпис контракту з керівником КП «Райсількомунгосп» та у зв’язку із достроковим припиненням повноважень голови районної ради з дня фактичного виходу на роботу, у зв’язку із відсутністю заступника голови районної ради, Веселівська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Надати Масалову В.В. право підпису контракту з керівником РКП «Райсількомунгосп» Парфенею В.М.

 

 

Головуючий депутат

 

 

 

 

 

ПРОЕКТ

 

      

УКРАЇНА

ВЕСЕЛІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

дев’ятнадцята позачергова сесія

сьомого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

25.04.2017 р.                                                                                           №

 

 

Про оренду комунального майна

 

На підставі ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 № 2269-XII, на підставі ст. 793 ЦК України, враховуючи клопотання Веселівської селищної територіальної громади від 19.04.2017 р. № 02-01-17/1089, Веселівська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати в оренду Веселівській селищній територіальній громаді кабінети (згідно технічного паспорту на будівлю) № 1-9, № 1-7 та ліву частину приміщення № 1-1 районної ради на першому поверсі адміністративної будівлі Веселівської районної ради за адресою: смт. Веселе, вул. Центральна, 136 строком на 10 років з нотаріальним посвідченням за рахунок Веселівської селищної територіальної громади.

2. Після закінчення договору оренди № 1 від 16.01.2017 р. з Веселівською районною державною адміністрацією - 29.12.2017 р., передати в оренду Веселівській селищній територіальній громаді кабінети (згідно технічного паспорту на будівлю) № 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6 строком на 10 років з нотаріальним посвідченням за рахунок Веселівської селищної територіальної громади.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань спільної (комунальної) власності побутового і торгівельного обслуговування населення.

Головуючий депутат