Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Новини району

ВІТАЄМО ДЕПУТАТА РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата створення: 16:20 29.01.2018

Веселівська районна рада щиро вітає Вас з Днем народження! 

вітання

Дата створення: 16:14 25.01.2018

Фахівці Запорізького ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» провели семінар для органів місцевого самоврядування щодо передачі майна

Дата створення: 11:51 25.01.2018

Учора, 24 січня, у Запорізькому ВП "Центр розвитку місцевого самоврядування" відбувся семінар з питань передачі майна зі спільної власності районів до комунальної власності ОТГ для представників органів місцевого самоврядування. На захід було запрошено і делегацію Веселівської районної ради.

У Веселівському районі вперше відбувся концерт-фестиваль колядок, щедрівок, вертепів

Дата створення: 14:28 22.01.2018

19 січня у Веселівському селищному будинку культури відбувся святковий підсумковий концерт колядок, щедрівок та концертів «Щедрий вечір, добрий вечір і дорослим, і малечі…», під час якого свої таланти демонстрували вихованці закладів освіти Веселівської ОТГ, що стали учасниками міжнародного фестивалю духовної пісні та різдвяних колядок «Різдвяні піснеспіви», який нещодавно відбувся в м. Дубно Рівненської області.

На Веселівщині відсвяткували Водохреща

Дата створення: 14:21 22.01.2018

У п’ятницю, 19 січня, православні віруючі та греко-католики відзначили одне із найдавніших християнських свят – Хрещення Господнє. До всеукраїнських святкувань долучилися і жителі Веселівщини. У нашому районі головними місцями масових водохресних купань за традицією стали ставки сіл та селища Веселе.

ВІТАННЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата створення: 11:27 21.01.2018

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією.

Благодійна акція

Дата створення: 08:17 18.01.2018

Відбувся навчальний семінар для представників ОМС з питань організації співробітництва між територіальними громадами

Дата створення: 19:46 15.01.2018

Сьогодні, 15 січня, представники Запорізькиого ВП "Центр розвитку місцевого самоврядування", створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України, у приміщенні районної ради провели роз’яснювальну зустріч з представниками об’єднаних територіальних громад нашого району з питань співробітництва громад. У заході взяли участь директор Запорізького ВП «ЦРМС» Олександр Свістун, юрисконсульт Ценрту Тетяна Гуліян, експерт Центру Аскад Ашурбеков, начальник відділу управління державного соціального захисту населення ГУ праці та соціального захисту населення Запорізької ОДА Ірина Гречаник, голова районної ради Віктор Масалов, голови Новоспенівської, Чкалоської та Веселівської ОТГ Іван Сеник, Станіслав Калиновський та Петро Кіяшко, працівники апарату районної ради, депутати та службовці територіальних громад. Дана зустріч була ініційована представниками Центру завдяки початку активної діяльності новостворених громад.

Взаємодія районної ради з територіальними громадами району

Дата створення: 13:37 12.01.2018

Учора, 11 січня, голова районної ради Віктор Масалов взяв участь у засіданнях постійних комісій селищної ради VІІ скликання, які відбулися в головній адміністративній будівлі Веселівської ОТГ.

вітання

Дата створення: 08:13 07.01.2018