Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Новини району

Робота постійних комісій

Дата створення: 15:14 26.07.2016

  Сьогодні 26 липня у приміщенні малої зали районної ради відбулося спільне засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та адміністративно-територіального устрою та комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та депутатської етики, на якому депутати районної ради обговорювали питання порядку денного ХІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання, де було обговорено наступні питання:

Знову про актуальне

Дата створення: 11:02 25.07.2016

   У черговий раз, із метою вирішення нагальних проблем жителів району, голова Веселівської районної ради Олександр Леонідович Цвіліховський зустрівся з представниками Веселівської громади. У четвер 21 липня 2016 р. у кабінеті очільника району голова Веселівської територіальної громади П.М.Кіяшко, головний лікар громади І.Л.Воробйова, головний бухгалтер громади С.А.Звєгінцева, голова Веселівської РДА І.І.Мігуля, головний лікар Веселівської районного центру первинної медико-санітарної допомоги Т.М. Сергєєва та заступник головного лікаря Ю.Г.Мірошниченко обговорювали питання взаємодії та фінансування районного та селищного центрів первинної медико-санітарної допомоги. Адже, не секрет, що останнім часом цю проблему не обходить жодна дискусія представників районної влади, тому дуже важливим був пошук компромісного варіанту її вирішення.

У пріоритеті – розвиток території

Дата створення: 08:19 21.07.2016

20 липня відбулася виїзна зустріч голови районної ради Олександра Цвіліховського з депутатом Верховної Ради України Сергієм Васильовичем Валентировим у м. Бердянську, головною темою якої, як завжди, стало вирішення нагальних проблем і розвитку території.

Ювілей Веселівського РЕМу

Дата створення: 14:07 11.07.2016

1 липня 2016 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 50-річного ювілею Веселівського РЕМу. На заході були присутні голова Веселівської районної ради О.Л.Цвіліховський та голова Веселівської РДА Мігуля І.І.