Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Новини району

Знову Свято першого дзвоника

Дата створення: 14:14 01.09.2016

  Сьогодні 1 вересня у всіх школах Веселівського району, як і по всій Україні, пройшло Свято першого дзвоника, сповістивши про початок нового 2016/2017 навчального року і закінчення літніх канікул, а для першокласників – старт нового шкільного життя. Кожен загальноосвітній навчальний заклад нашого району на своїх подвір’ях радо вітав гостей, серед яких були присутні й депутати Веселівської районної ради.

Сільська школа потребує оновлення комп’ютерної техніки

Дата створення: 12:41 29.08.2016

  Завершенням робочої поїздки на територію Чкаловської сільської ради, яка відбулась 26 серпня, став огляд комунального закладу районної ради «Чкаловська ЗОШ І – ІІІ ст.». Олександр Цвіліховський оглянув усі приміщення і відзначив, що навчальний заклад до нового навчального року готовий на відмінно. Приємне враження на голову райради справили майстерня і фізична лабораторія, де на сьогодні було повністю збережено матеріально-технічне оснащення навчальних кабінетів. Окремо Олександр Леонідович зупинився у шкільній бібліотеці, яка потребує оновлення книжкового фонду та забезпечення комп’ютером і оргтехнікою.

Голова районної ради відвідав Чкаловський будинок культури

Дата створення: 10:58 29.08.2016

  25 серпня під час робочої поїздки у с. Чкалове голова районної ради Олександр Цвіліховський відвідав сільський будинок культури. Там очільник району спільно із головою сільради С.Калиновським зустрівся із директором клубу Н.Овдієнко та художнім керівником А.Комановою, які наочно познайомили делегацію із проблемами Будинку культури.

Пам’ять про тих, хто загинув за Батьківщину

Дата створення: 09:00 29.08.2016

  Минулого тижня під час робочого візиту на територію Чкаловської сільської ради голова районної ради Олександр Цвіліховський та голова районної адміністрації Іван Мігуля поклали квіти на могилу воїна Леоніда Папіровника, який загинув на Сході в зоні АТО у 2015 році. Чкаловський сільський голова С.Калиновський коротко розповів очільникам району історію життя та загибелі бійця, а також зазначив, що сільська рада вже здійснила ряд заходів для встановлення меморіальної дошки на пам’ять про героя. 

Щорічне свято педагогів району

Дата створення: 17:14 25.08.2016

  Традиційно перед початком нового навчального року для педагогічних працівників району проводиться серпнева конференція. Цей рік не став винятком. Тому 25 серпня вперше освітян Веселівщини радо зустрічав комунальний заклад «Чкаловська ЗОШ І – ІІІ ст.» та його директор Романенко Л.Г., яка доклала максимальних зусиль, щоб захід пройшов у теплій і дружній обстановці.

Почесні нагороди до ювілею Незалежності України

Дата створення: 16:39 25.08.2016

  Велике святкування 25-ї річниці Незалежності пройшло у районному будинку культури (смт Веселе) 24 серпня 2016 року. Під час урочистого заходу до жителів та гостей району з вітальним словом звернувся голова районної ради Олександр Цвіліховський, який наголосив на тому, що День Незалежності України – це не просто День народження нашої держави, «це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління».

Власними зусиллями

Дата створення: 16:31 25.08.2016

  Не встигли вгамуватись пристрасті навколо нового дитячого майданчика у Новоуспенівці, відкритого цьогоріч на початку червня, як мешканці села зважились на ще одну добру справу. Тепер біля майданчика «Капітошка» красується нова комфортна автобусна зупинка. Тож бажаючим доїхати до Мелітополя чи Запоріжжя не доведеться у негоду чи спеку потерпати від стихії під відкритим небом, а для втомлених завжди знайдеться місце для сидіння.

Привітання голови районної ради з 25-ю річницею Незалежності України

Дата створення: 08:50 24.08.2016

  Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує свій величний ювілей Незалежності – 25-ту її річницю.

Привітання голови районної ради з Днем Державного Прапора України!

Дата створення: 11:00 23.08.2016

  Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Веселівської районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди Державного Прапора України!