Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Новини району

Робочий візит очільника району на територію Таврійської сільської ради

Дата створення: 16:19 14.09.2016

  Учора з робочим візитом на території Таврійської сільської ради перебував голова районної ради Олександр Цвіліховський.

Олександр Цвіліховський вивчив проблеми Матвіївської сільської ради

Дата створення: 13:27 14.09.2016

  У вівторок, 13 вересня, голова районної ради Олександр Цвіліховський виїхав на територію Матвіївської сільської ради, щоб вивчити ситуацію щодо підготовки комунальних закладів районної ради до осінньо-зимового періоду. Разом із сільським головою Юрієм Кучеренком очільник району завітав до КЗ «Матвіївська ЗОШ І – ІІІ ступенів», де цього року за кошти сільської ради по системі ProZorro було замінено 38 вікон. У зв’язку з тим, що монтажні роботи були завершені тільки у серпні, ремонт у деяких навчальних кабінетах завершувався ще у вересні. На сьогодні навчальний заклад потребує заміни ще 74 вікон.

Робоча поїздка у с. Менчикури

Дата створення: 10:27 14.09.2016

  Цього тижня голова районної ради Олександр Цвіліховський здійснив робочу поїздку на територію Менчикурівської сільської ради щодо вивчення стану готовності навчальних закладів району до осінньо-зимового періоду та проблем території. З цією метою очільник району відвідав освітні навчальні заклади, що знаходяться на території сільради.

Голова районної ради особисто привітав Олексія Кушніра з перемогою

Дата створення: 08:35 14.09.2016

  У понеділок, 12 вересня, голова районної ради Олександр Цвіліховський зустрівся з Олексієм Кушніром, бронзовим призером ІІ Чемпіонату світу з мас-реслінгу, що на початку вересня відбувся у Киргизії.

Депутати вирішують питання пасажирських перевезень

Дата створення: 09:29 09.09.2016

  Оперативно відреагувала районна рада на звернення жителів села Новоолександрівка Веселівського району щодо організації транспортного сполучення між їх селом та райцентром. Увесь минулий навчальний рік між населеними пунктами курсував маршрутний автобус, і жителі села могли приїхати в селище, щоб вирішити різноманітні соціально-побутові проблеми, а школярі – на навчання в районну гімназію та аграрний ліцей. Із закінченням навчальних занять, у травні, перевезення закінчились, так як для перевізника вони стали неприбутковими.

Зустріч із виробниками сільгосппродукції

Дата створення: 14:17 07.09.2016

  Учора керівник районної ради Олександр Цвіліховський вивчив проблеми сільгоспвиробників. Це відбулося під час зустрічі із керівниками сільських фермерських господарств Олександром Чупетою (ФГ «Росток») та Олегом Чупетою (ФГ «Магнат»).

Робочий виїзд на територію Новоуспенівської сільської ради

Дата створення: 13:46 07.09.2016

  Голова Веселівської районної ради Олександр Цвіліховський здійснив робочий виїзд на територію Новоуспенівської сільської ради.