Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Новини району

Привітали ветерана зі святом

Дата створення: 14:45 08.05.2018

8 травня, напередодні 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова Веселівської районної ради Віктор Масалов та керуючий справами апарату районної ради Юрій Білокопитов привітали учасника Другої світової війни Олександра Калістратовича Степаненка зі святом, подарувавши йому багато теплих слів та вручивши продуктовий набір.

До уваги жителів Веселівського району

Дата створення: 15:00 07.05.2018

Громади Веселівщини вирішують питання медичного обслуговування населення

Дата створення: 14:59 07.05.2018

У зв’язку з ліквідацією КУ «Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселівської районної ради між громадами Веселівського району стало питання щодо створення медичного закладу на ввірених їм територіям.

Увага! Засідання конкурсної комісії!

Дата створення: 14:57 07.05.2018

8 травня 2018р. о 10 год. за адресою смт Веселе, вул Центральна 136, в каб №2 відбудеться засідання конкурсної комісії щодо заміщення вакантної керівної посади директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Веселівської районної ради.  

Під час оперативної наради обговорено важливі питання для життя району

Дата створення: 13:09 07.05.2018

Сьогодні, 7 травня, голова районної ради Віктор Масалов взяв участь в оперативній нараді при голові райдержадміністрації. Нараду провів голова РДА Іван Мігуля. Учасниками заходу також стали керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ Веселівського району.

вітання

Дата створення: 15:40 04.05.2018

Відбулось засідання конкурсної комісії

Дата створення: 15:00 04.05.2018

Сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії Веселівської районної ради щодо заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Веселівської районної ради Запорізької області. На порядку денному стояло питання допуску кандидатури Тібєшевської С.О. до участі у вищезазначеному конкурсі.

Друге життя сільської школи

Дата створення: 12:04 02.05.2018

Повільними, але впевненими кроками ми наближаємось до такого небажаного у більшості сіл нашого району процесу, як оптимізація закладів загальної середньої освіти. На жаль, демографічна ситуація не на користь селянам. Та й реформування освітньої галузі у нашій державі не стоїть на місці. Попереду на нас чекає одна опорна школа на громаду та її філії.

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ ПРАЦІ

Дата створення: 10:20 29.04.2018

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Веселівської районної ради щиро вітаю вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним. Це – день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві. Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Щиро бажаю вам, шановні, щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів.

До роковин Чорнобильської катастрофи вдови та ліквідатори І групи отримали грошову допомогу від народного депутата

Дата створення: 21:45 27.04.2018

Сьогодні три мешканки Веселівського району в знаки поваги і вдячності отримали від народного депутата Сергія Валентирова грошову допомогу.