Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Новини району

Вивчення стану виконання Програми ліквідації амброзії полинолистої

Дата створення: 10:16 19.09.2016

  Зважаючи на численні звернення під час особистого прийому громадян, голова районної ради Олександр Цвіліховський особисто виїхав на територію, щоб вивчити питання стану реалізації Програми ліквідації амброзії полинолистої на території Веселівського району на 2013-2017 роки. Як показали результати поїздки, на жаль, засміченою шкідливими організмами є майже вся територія Веселівщини. Основними площами, де масово поширюються карантинні бур’яни, є території населених пунктів, узбіччя автомобільних шляхів, береги водоймищ, сміттєзвалища, різні невгіддя.

Село Запоріжжя: проблеми та перспективи розвитку

Дата створення: 17:00 14.09.2016

  Продовжуючи вивчати стан готовності готовності житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-побутової та культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період, 13 вересня голова районної ради О.Цвіліховський здійснив робочу поїздку на територію Запорізької сільської ради.

Робочий візит очільника району на територію Таврійської сільської ради

Дата створення: 16:19 14.09.2016

  Учора з робочим візитом на території Таврійської сільської ради перебував голова районної ради Олександр Цвіліховський.

Олександр Цвіліховський вивчив проблеми Матвіївської сільської ради

Дата створення: 13:27 14.09.2016

  У вівторок, 13 вересня, голова районної ради Олександр Цвіліховський виїхав на територію Матвіївської сільської ради, щоб вивчити ситуацію щодо підготовки комунальних закладів районної ради до осінньо-зимового періоду. Разом із сільським головою Юрієм Кучеренком очільник району завітав до КЗ «Матвіївська ЗОШ І – ІІІ ступенів», де цього року за кошти сільської ради по системі ProZorro було замінено 38 вікон. У зв’язку з тим, що монтажні роботи були завершені тільки у серпні, ремонт у деяких навчальних кабінетах завершувався ще у вересні. На сьогодні навчальний заклад потребує заміни ще 74 вікон.

Робоча поїздка у с. Менчикури

Дата створення: 10:27 14.09.2016

  Цього тижня голова районної ради Олександр Цвіліховський здійснив робочу поїздку на територію Менчикурівської сільської ради щодо вивчення стану готовності навчальних закладів району до осінньо-зимового періоду та проблем території. З цією метою очільник району відвідав освітні навчальні заклади, що знаходяться на території сільради.

Голова районної ради особисто привітав Олексія Кушніра з перемогою

Дата створення: 08:35 14.09.2016

  У понеділок, 12 вересня, голова районної ради Олександр Цвіліховський зустрівся з Олексієм Кушніром, бронзовим призером ІІ Чемпіонату світу з мас-реслінгу, що на початку вересня відбувся у Киргизії.