Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Новини району

У Веселому відбулися заходи з нагоди Дня визволення району

Дата створення: 23:49 26.10.2016

  26 жовтня 2016 року по центральній вулиці селища Веселе пройшла святкова хода з нагоди 73-ї річниці визволення Веселівського району від німецьких окупантів, яка завершилась урочистим мітингом біля Меморіалу Слави.

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З НАГОДИ 73-ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ ВЕСЕЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата створення: 08:14 26.10.2016

   Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Веселівської районної ради та від себе особисто вітаю вас з нагоди 73-ї річниці визволення району та 72-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Ветерани Веселівщини отримали ювілейні медалі

Дата створення: 15:21 25.10.2016

  Напередодні святкування 73-ї річниці визволення Веселівського району від німецьких окупантів депутати районної ради вручили учасникам бойових дій, інвалідам війни першої та другої груп Веселівщини відзнаки Президента України – ювілейні медалі «70 років Перемоги над нацизмом» та сертифікати на одноразову грошову допомогу в розмірі 1000 грн. за рахунок районної Програми «Назустріч людям».

Традиційні Дні села у Веселівському районі

Дата створення: 11:02 25.10.2016

  Осінь на Веселівщині є традиційною порою для святкувань Днів села майже у кожному населеному пункті. Цей рік не став винятком. З кінця вересня і увесь жовтень на території кількох сільських рад району вже пройшли урочистості з цієї нагоди. Після невтомної літньої сільськогосподарської праці селяни мали змогу відсвяткувати завершення хліборобного року та розпочати зимовий відпочинок.

Депутати районної ради долучились до встановлення пам’ятного знаку «Діти війни»

Дата створення: 16:56 24.10.2016

  З нагоди святкування 73-ї річниці визволення селища Веселе та Веселівського району від німецько-фашистських загарбників біля приміщення центральної бібліотеки 24 жовтня відбулось відкриття пам’ятного знаку «Дітям війни». У заході взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради.

Перепоховання останків загиблого воїна

Дата створення: 16:16 24.10.2016

  24 жовтня 2016 року у смт Веселе біля пам’ятника воїнам-визволителям Веселівського району від німецько-фашистських загарбників відбулося перепоховання останків невідомого бійця Радянської Армії. Залишки загиблого старшого лейтенанта, особистість якого не вдалося ідентифікувати, пошуковці загону «Саланг» знайшли в одній із лісосмуг поблизу села Новоолександрівка. Як вдалося з’ясувати, воїн загинув приблизно у 1941 році.

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ СЕЛА ЖИТЕЛІВ МАТВІЇВКИ, МЕНЧИКУР, ВЕСЕЛОГО

Дата створення: 09:44 21.10.2016

  Цими вихідними ваші домівки зустрічатимуть свято – День народження рідного села – це День народження усіх його жителів – радісне і хвилююче водночас.

Відбулась зустріч громадськості району з губернатором області

Дата створення: 14:54 19.10.2016

  Голова районної ради Олександр Цвіліховський взяв участь у зустрічі губернатора Запорізької області Костянтина Бриля з сільськими і селищним головами,  керівниками підприємств та організацій району, яка відбулась у рамках робочого візиту у великому залі засідань районної ради 18 жовтня 2016 року.

У районній раді обговорили питання реформи децентралізації

Дата створення: 14:18 19.10.2016

  У вівторок, 18 жовтня, голова районної ради Олександр Цвіліховський взяв участь у нараді з головами сільських рад району, яку провів голова Запорізької обласної адміністрації Костянтин Бриль. У зустрічі також взяли участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександр Билим, депутат обласної ради Юрій Голота, депутат районної ради Віктор Масалов, голова Веселівської селищної ради Петро Кіяшко. Тема наради стосувалась реформи децентралізації, яку необхідно проводити в районі шляхом добровільного об’єднання громад.

Слово про ювіляра

Дата створення: 08:30 19.10.2016

  Цього року на життєвому календарі Дундука Георгія Васильовича, начальника ВК "ПМК-243 "Мелітопольводбуд", депутата Веселівської районної ради  п’яти скликань, світла ювілейна дата – 19 жовтня йому виповнюється 60 років. Недарма в народі існує прислів’я: «Мої роки – моє багатство». Закінчивши у 1982 році Херсонський сільськогосподарський інститут імені А.Д.Цюрупи за спеціальністю "Гідромеліорація", він увесь свій трудовий шлях присвятив діяльності виробничого кооперативу.