Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Новини району

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ УСИНОВИТЕЛЯ

Дата створення: 10:17 30.09.2016

  Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради прийміть сьогодні найкращі побажання з нагоди Дня усиновлення. Це завжди свято люблячої та міцної сім’ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння.

Олександр Цвіліховський привітав педагогів району з професійним святом

Дата створення: 10:12 30.09.2016

  29 вересня районному будинку культури відбувся урочистий концерт та педагогічних працівників Веселівського району з нагоди Дня працівників освіти. На урочистість були запрошені усі педагоги та ветерани педагогічної праці Веселівського району.

Особиста подяка та цінний подарунок від народного депутата

Дата створення: 10:05 30.09.2016

  Приємну місію виконали представники депутата Верховної Ради України Сергія Валентирова під час дванадцятого пленарного засідання районної ради сьомого скликання.

Відбулась ХІІ чергова сесія районної ради сьомого скликання

Дата створення: 09:09 30.09.2016

  У четвер, 29 вересня, відбулася чергова дванадцята сесія Веселівської районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Олександр Цвіліховський. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, депутат обласної ради Юрій Голота, голова РДА та його заступники, начальники та провідні фахівці відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів району, сільські голови, керівники закладів освіти та охорони здоров’я району, працівники виконавчого апарату районної ради та інші. Також до присутніх долучилися представники від народного депутата України Сергія Валентирова Станіслав Фролов та Тетяна Бутилкіна.

Очільник району привітав ветеранів праці зі святом

Дата створення: 08:43 30.09.2016

  У четвер 29 вересня голова районної ради Олександр Цвіліховський під час свята, організованого центром соціальних послуг спільно з  районною ветеранською організацією, привітав ветеранів праці району з Днем ветерана та Днем людей похилого віку та побажав їм довгих років життя, міцного здоров’я, радості і добра.

Чергове засідання постійних комісій районної ради

Дата створення: 16:56 28.09.2016

  28 вересня у малій залі засідань районної ради відбулось чергове спільне засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету і фінансів та адміністративно-територіального устрою та з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, лісового господарства, екології, природних ресурсів та транспорту.

Районна рада оперативно реагує на звернення батьків

Дата створення: 16:37 27.09.2016

  Після виникнення конфліктної ситуації, яка склалася на сторінках районної газети «КОЛОС» між районною радою та батьками учнів КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», делегація від депутатського корпусу виїхала на місце, щоб краще пояснити мету нещодавньої перевірки. 

Огляд КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

Дата створення: 15:10 27.09.2016

  Минулого тижня голова районної ради Олександр Цвіліховський відвідав КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», щоб вивчити питання готовності закладу до настання холодів.

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ ВИХОВАТЕЛЯ І ДОШКІЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата створення: 09:36 27.09.2016

  Працівникам дошкільної освіти Веселівщини насправді є чим пишатися: за останній час у дошкіллі відбулось багато якісних змін на краще. Сьогодні ця галузь користується заслуженим попитом у батьків.

Срібний ювілей КЗ «Таврійська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

Дата створення: 15:45 26.09.2016

  23 вересня у КЗ «Таврійська ЗОШ І – ІІІ ступенів» відбулося святкування 25-річного ювілею від дня заснування закладу.