Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Новини району

Чергове засідання постійних комісій районної ради

Дата створення: 16:56 28.09.2016

  28 вересня у малій залі засідань районної ради відбулось чергове спільне засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету і фінансів та адміністративно-територіального устрою та з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, лісового господарства, екології, природних ресурсів та транспорту.

Районна рада оперативно реагує на звернення батьків

Дата створення: 16:37 27.09.2016

  Після виникнення конфліктної ситуації, яка склалася на сторінках районної газети «КОЛОС» між районною радою та батьками учнів КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», делегація від депутатського корпусу виїхала на місце, щоб краще пояснити мету нещодавньої перевірки. 

Огляд КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

Дата створення: 15:10 27.09.2016

  Минулого тижня голова районної ради Олександр Цвіліховський відвідав КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», щоб вивчити питання готовності закладу до настання холодів.

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ ВИХОВАТЕЛЯ І ДОШКІЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата створення: 09:36 27.09.2016

  Працівникам дошкільної освіти Веселівщини насправді є чим пишатися: за останній час у дошкіллі відбулось багато якісних змін на краще. Сьогодні ця галузь користується заслуженим попитом у батьків.

Срібний ювілей КЗ «Таврійська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

Дата створення: 15:45 26.09.2016

  23 вересня у КЗ «Таврійська ЗОШ І – ІІІ ступенів» відбулося святкування 25-річного ювілею від дня заснування закладу.

Обговорення нагальних проблем під час робочої зустрічі

Дата створення: 11:44 22.09.2016

  Під час візиту на територію Корніївської сільської ради очільник району Олександр Цвіліховський провів робочу зустріч з представниками корніївської громади. У ході зустрічі депутат районної ради Ліана Гулак, голова сільської ради Юрій Овєчкін та депутат сільської ради Інна Пінчук підняли болючі питання ремонту доріг, заростей амброзії по селу та вздовж узбіч, виділення земельних ділянок учасникам АТО, встановлення на території дитячого майданчика. Не менш гостро стояли і проблеми газифікації населеного пункту, децентралізації влади та створення об’єднаних громад на території Веселівського району.

Вивчення стану виконання Програми ліквідації амброзії полинолистої

Дата створення: 10:16 19.09.2016

  Зважаючи на численні звернення під час особистого прийому громадян, голова районної ради Олександр Цвіліховський особисто виїхав на територію, щоб вивчити питання стану реалізації Програми ліквідації амброзії полинолистої на території Веселівського району на 2013-2017 роки. Як показали результати поїздки, на жаль, засміченою шкідливими організмами є майже вся територія Веселівщини. Основними площами, де масово поширюються карантинні бур’яни, є території населених пунктів, узбіччя автомобільних шляхів, береги водоймищ, сміттєзвалища, різні невгіддя.