Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

У Веселому відбулися заходи з нагоди Дня визволення району

Переглядів: 398

  26 жовтня 2016 року по центральній вулиці селища Веселе пройшла святкова хода з нагоди 73-ї річниці визволення Веселівського району від німецьких окупантів, яка завершилась урочистим мітингом біля Меморіалу Слави.

  У заході взяли участь голова районної ради Олександр Цвіліховський, голова Веселівської селищної ради Петро Кіяшко, помічник народного депутата С.В.Валентирова Станіслав Фролов, делегації трудових колективів, установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій та політичних партій, представники духовенства та ЗМІ.

 

  Мітинг, який цього дня зібрав біля себе майже усіх жителів селища, розпочався звучанням гімну України.

 

 

 

 

 

 

 

 

  З вітальним словом до мешканців Веселого звернулися очільник селища, перші особи району, помічник депутата Верховної Ради України.

 

  У своєму виступі керівник району Олександр Цвіліховський наголосив на нетлінності пам’яті про визволителів від фашистських загарбників, висловлюючи щиру вдячність за завойований мир. Також відмічалось, що на героїчних подвигах дідів та батьків виховувалось  не одне покоління захисників України, які відстоюють сьогодні її територіальну цілісність на Сході України. Здоров’я, миру та довгих років життя побажав ветеранам фронту і тилу.

 

   
 До учасників заходу також звернулися голова районної організації ветеранів Василь Орел та військком району Тарас Ванжа.

 

  

  Насамкінець пролунали виступи юних жителів селища та життєстверджуючі пісні про щасливе дитинство сучасних і майбутніх поколінь.

 

  Хвилиною мовчання вшанували загиблих у роки Другої світової війни веселівців та поклали квіти до підніжжя мемораілу.

 

« повернутися до списку новин