Веселівська районна рада

Відбувся робочий виїзд на територію Калинівської сільської ради

Переглядів: 363

Учора відбулась виїзна зустріч голови районної ради Віктора Масалова з керівництвом Калинівської сільської ради. Учасниками зустрічі також стали: депутати районної ради Георгій Дундук та Андрій Шкрум, в.о. сільського голови Ольга Лагода, начальник комунального відділу виконавчого апарату Анатолій Грибко.

 

 

Під час заходу представники органів місцевого самоврядування обговорили питання доцільності перепланування опалювальної системи Калинівського ЗНЗ. Адже, зважаючи на хід реформи децентралізації, яка нині перебуває в активній фазі на території району, також було розглянуто  можливість оптимізації навчальних закладів Чкаловської ОТГ та створення у найближчому майбутньому навчально-виховного комплексу «Дитячий садок – школа» на базі Калинівського ДНЗ. З метою більш досконалого вивчення ситуації делегація відвідала місцевий дитячий садок «Золота рибка».

 

 

Крім того, актуальним питанням, за словами Лагоди О.Д., для калинівців є будівництво водогону в селі. Але на сьогоднішній день ця проблема гостро стоїть також іще на деяких територіях нашого району. Тому голова райради порадив особливу увагу звернути на вибір підрядчика, який вчасно та якісно зможе виконати усі необхідні роботи.

 

 

 

 « повернутися до списку новин