Веселівська районна рада

Голова районної ради привітав жителів селища з відкриттям сімейної амбулаторії

Переглядів: 574

На території Веселівського району відбулось відкриття іще однієї амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Урочиста подія сталася сьогодні, 7 вересня, в смт Веселе по вулиці Чкалова.

 

 

 

 

Участь у заході взяли голова районної ради Віктор Масалов та депутат районної ради, головний лікар центральної районної лікарні Олександр Колісник.

Наразі зусилля всіх рівнів влади спрямовані на покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я та надання якісних медичних послуг населенню, навіть  незважаючи на складнощі, місцева влада все ж таки знаходять можливості для покращення та удосконалення такої важливої для населення галузі як медицина.

Голова райради привітав Веселівську громаду з визначною подією, адже відкриття сімейної амбулаторії № 3 –  це ще один важливий крок, який здійснено задля збереження та турботи про здоров’я мешканців громади.

 

 

У новому закладі охорони здоров’я є сучасне медичне обладнання, що дозволить отримувати якісну, кваліфіковану та швидку медичну допомогу мешканцям усього мікрорайону.

Для пацієнтів з обмеженими можливостями встановлено пандус. 

 

 « повернутися до списку новин