Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Першочергово – оновлення комп’ютерної техніки

Переглядів: 510

  07 листопада голова Веселівської районної ради Олександр Цвіліховський завітав з робочим візитом до КЗ «Білоріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів», де його радо зустрів директор закладу, за сумісництвом депутат районної ради та голова постійної гуманітарної комісії Олег Федоров.

 

 

 

 

 

 

  Першочерговим на порядку денному зустрічі було питання оновлення матеріально-технічної бази комп’ютерних класів загальноосвітніх навчальних закладів Веселівського району. За клопотанням народного депутата України Сергія Валентирова постановою Кабінету Міністрів України № 755 від 26.10.2016 було виділено кошти в сумі 420 тис. грн. в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку території Веселівського району, про що до районної влади надійшло депутатське звернення.

 

  Тому голова районної ради звернувся до Олега Вікторовича і як до голови постійної освітньої комісії, і як до досвідченого керівника навчальним закладом щодо розподілу коштів між освітніми закладами району. Депутат районної ради переконаний у тому, що, у першу чергу, необхідно врахувати кількість учнів у школах. Також необхідно визначитись, чому надати перевагу: стаціонарним комп’ютерам чи ноутбукам, які сьогодні не поступаються своїми потужностями першим. В сучасних умовах розвитку освіти кожен навчальний заклад просто зобов’язаний забезпечити на своїх територіях доступний Wi-Fi, а для ноутбуків додаткового обладнання на прийом сигналу не потрібно, чого не скажеш про комп’ютери.

 

  Також Олег Вікторович поділився з очільником району шкільними справами. Завдяки тому, що КЗ «Білоріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів» перейшла у власність Веселівської селищної територіальної громади, у цьому році повністю було замінено склопакети на енергозберігаючі, відремонтовано дах будівлі. При чому керівник мав змогу самостійно вирішувати, з яким підрядчиком працювати, щоб виконати роботи. Крім того, навчальний заклад вперше зміг самостійно закупити вугілля через систему ProZorro, завдяки чому вдалося зекономити кошти.

 

  На завершення зустрічі директор школи для гостя провів екскурсію по закладу, ознайомив із результатами роботи закладу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  «Почався листопад. А це гаряча пора у шкільному календарі, адже попереду – олімпіади, конкурси, змагання, - зазначив Олег Вікторович. – І наше найголовніше завдання, як завжди – навчання та виховання підростаючого покоління. Саме діти є тією рушійною силою, яка примушує постійно рухатись уперед». Також директор Білоріцької школи розповів, що на осінніх канікулах, які щойно закінчились, вихованці закладу завдяки своїм батькам побували на виставі Міжнародного цирку Great Hungary Circus, яка тривала три години і справила неймовірне враження на дітлахів.

« повернутися до списку новин