Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

У Веселівському районі триває децентралізаційний марафон

Переглядів: 458

За підтримки депутата Запорізької обласної ради Юрія Голоти та голови Веселівської районної ради Віктора Масалова для представників органів місцевого самоврядування району було проведено нараду-зустріч із фахівцями Запорізького РВ Асоціації міст України.

 

 

У ході заходу голови та секретарі сільських рад, депутати районної ради отримали від консультантів Запорізького відділення АМУ Олександри Оляніної, Маргарити Трипольської та Катерини Костянтинової роз’яснення щодо організаційно-правових, бюджетних питань та питань місцевого економічного розвитку після проведення перших виборів у об’єднаних територіальних громадах.

 

 

Особливий інтерес у присутніх викликала інформація, яка стосується проведення перших місцевих виборів до ради ОТГ, проведення процедури реорганізації шляхом приєднання, заходів щодо організації формування проекту бюджету на 2018 рік, проведення бюджетних слухань, підготовку бюджетних запитів ,а також надання допомоги з виконання бюджету поточного року за програмно-цільовим методом, та надання рекомендацій щодо порядку прийому – передачі майна з спільною формою власності району у власність ОТГ.

 

 

Консультанти поетапно роз'яснили всі кроки: як провести першу сесію, як призначити в.о. старости, визначити межі старостинських округів, затвердити структуру ради, провести реорганізацію шляхом приєднання. Надали відповіді на питання шодо формування бюджету, плану соціально-економічного розвитку та стратегії розвитку громади, у тому числі й шляхом залучення іноземних інвесторів до участі у пілотних проектах.

Крім того, гості дали вичерпні відповіді на усі питання, які надходили від присутніх на заході.  

 

 

« повернутися до списку новин