Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Переглядів: 473

Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.

Кожен робочий день – це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа чи аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні надбання.

 

Впевнений, що Ваші високий професіоналізм, здатність приймати відповідальні рішення, надзвичайна людяність, помножені на знання і досвід, будуть й надалі спрямовані на успішне виконання завдань в ім’я зміцнення Української держави.

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам Веселівщини за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.

Бажаю усім Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

 

З повагою

голова Веселівської районної ради                                             Віктор Масалов

 

 

« повернутися до списку новин