Веселівська районна рада

Аграрії Веселівщини обговорили актуальні питання перед початком посівної кампанії

Переглядів: 526

Сьогодні, 13 березня, у великому залі засідань районної ради відбувся районний семінар-нарада з питань підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт та бюджетно-податкових нововведень у аграрному секторі життєдіяльності району в 2018 році. Захід організований відділом агропромислового комплексу райдержадміністрації.

Його учасниками стали голова районної ради Віктор Масалов, голова райдержадміністрації Іван Мігуля, начальник відділу АПР Євген Грибачов, керівники сільськогосподарських підприємств району, представники Таврійського державного агротехнологічного університету, поліції, податкової інспекції, органів місцевого самоврядування та інші зацікавлені в агробізнесі особи.

У ході конструктивного діалогу, який виник під час заходу, учасники обговорили найважливіші аграрні теми: підготовки і проведення комплексу весняно-польових робіт та особливості догляду за посівами озимих культур у 2018 році, дотримання вимог чинного законодавства про працю та адміністративну відповідальність через їх невиконання, бюджетно-податкові та трудові новації для сільськогосподарських підприємств району в поточному році.« повернутися до списку новин