Веселівська районна рада

Голова районної ради з робочим візитом відвідав Запорізьку і Таврійську сільські ради

Переглядів: 481

14 вересня голова районної ради Віктор Масалов здійснив робочу поїздку до Запорізької та Таврійської сільських рад.

Під час зустрічі із сільським головою с. Запоріжжя Іваном Сеником і депутатом районної ради Володимиром Гридасовим очільник райради обговорив нагальну проблему, порушену напередодні членами депутатського корпусу. Питання стосується дій компанії агропромислового комплексу, що знаходиться на території сільради. Підприємство порушує правила дорожнього руху під час завантаження власної продукції, яке відбувається у центрі села, на проїжджій частині.  І це створює проблеми й дискомфорт іншим водіям автотранспорту.

На території Таврійської сільської ради Віктор Володимирович зустрівся із сільським головою Ольгою Осмоловською, директором Таврійського ЗНЗ Тетяною Гнатко та завідуючими ДНЗ Оленою Кутенковою і Валентиною Панкратовою.

 

 

У ході зустрічі голова районної ради ознайомився з роботою дошкільних навчальних закладів «Орлятко» і «Берізка», вивчив на місці ситуацію, яка склалася із ґанком КЗ «Таврійська ЗОШ І – ІІІ ст.», обговорив питання участі Веселівського ДНЗ у програмі ЮНІСЕФ з метою реалізації проекту ремонту другої групи.

 

 

За результатами поїздки Віктор Володимирович запланував найближчим часом зустріч з керівником ДП ДГ «Таврія» щодо вирішення питання капітального ремонту сходів у КЗ «Таврійська ЗОШ І – ІІІ ст.» та надав доручення працівникам виконавчого апарату районної ради з питань вирішення нагальних проблем. 

 

 

 « повернутися до списку новин