Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

26 сесія районної ради: прийнято бюджет на наступний рік та передано школи на баланс новоутворених громад

Переглядів: 475

Сьогодні, 22 грудня, у великому залі засідань районної ради відбулась 26 позачергова сесія Веселівської районної ради VІІ скликання, в якій взяли участь депутати районної ради, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб РДА, голова Веселівської ОТГ, заступник голови Чкаловської ОТГ, голова Менчикурівської сільради, працівники виконавчого апарату районної ради та інші. Головував на засіданні очільник районної ради Віктор Масалов.

У ході пленарного засідання було розглянуто 14 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо постійними комісіями районної ради.

Так, районні обранці прийняли бюджет на 2018 рік, внесли зміни до районної Програми відшкодування витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та до рішення районної ради  від 31.10.2017 року «Про штатний  розпис Веселівської районної ради Запорізької області на 2018 рік».

Традиційно депутати заслухали питання про  районні  програми:

  • підтримки діяльності фізичних осіб по наданню соціальних послуг громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, на 2018-2022 роки
  • удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у  Веселівському районі на 2018 – 2022 роки
  • підтримки функціонування закладів загальної середньої освіти Веселівського району на 2018 рік
  • підтримки закладів охорони здоров’я розташованих на території Веселівського району на 2018 рік.

Також було вирішено ряд комунальних питань. Так комунальні заклади середньої освіти районної ради було передано у комунальну власність новоутворених громад. Таким чином, комунальні заклади «Матвіївська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Новоуспенівська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Запорізька ЗОШ І-ІІІ ст.»,  «Таврійська ЗОШ І-ІІ ст.» та «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.» тепер є комунальною власністю Новоуспенівської сільської територіальної громади, а комунальні заклади «Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ст.» та «Зеленогаївська ЗОШ І-ІІ ст.» – комунальною власністю Чкаловської сільської територіальної громади. На повне фінансування вищевказаних громад перейшли штатні одиниці Веселівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Також своїм рішенням депутати ліквідували комунальну установу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», у зв’язку з тим, що у новоутворених громадах будуть створені власні центри надання соціальних послуг. У комунальну власність Веселівської селищної територіальної громади відійшла нежитлова будівля, розташована у селищі по вул. Горького 2а. Окремо було розглянуто питання оренди комунального майна районною державною адміністрацією.

Найбурхливіші дискусії у ході обговорення були викликані комунальними питаннями. Активними депутатами під час пленарного засідання 26 сесії були Володимир Гридасов, Юрій Нежурко.

 

« повернутися до списку новин