Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Розпочато роботу комісії районної ради з питань інвентаризації майна комунальної власності

Переглядів: 370

Сьогодні, 20 вересня, відбулось організаційне засідання комісії районної ради з питань інвентаризації майна комунальної власності, в якому взяли участь голова районної ради Віктор Масалов та голова райдержадміністрації Іван Мігуля.

 

 

У першу чергу було обрано голову комісії. Ним став депутат районної ради Георгій Дундук – голова постійної комісії районної ради з питань спільної (комунальної) власності, побутового і торгівельного обслуговування населення.

Для більш прозорого вивчення питань передачі комунального майна новоствореним об’єднаним територіальним громадам на засідання було запрошено керівників сільських територій району, керівників комунальних підприємств районної ради, на балансі яких знаходиться комунальне майно.

 

 

Комісія дійшла висновку щодо підтримки району у питанні заборони передачі та відчуження комунального майна. Дане рішення було підтримане також головами сільрад та керівниками комунальних підприємств.

Крім того, у результаті засідання керівники комунальних підприємств отримали завдання підготувати інвентаризаційні відомості та надати їх виконавчому апарату районної ради для подальшого вирішення питання.

 

 

« повернутися до списку новин