Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Візит народного депутата у район

Переглядів: 429

  У п’ятницю 11 листопада народний депутат України Сергій Валентиров завітав на територію Веселівського району з робочим візитом, під час якого він побував у селах Новоуспенівка, Мала Михайлівка (кол. Білоріцьке), Менчикури з метою вирішення нагальних питань.

 

 

 

 

  Так депутат Верховної Ради України відвідав КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», щоб особисто перевірити хід ремонтних робіт по утепленню будівлі закладу. У розмові з директором школи Тетяною Трішечкіною Сергій Васильович відзначив, що заклад, нарешті, приймає новий зовнішній вигляд і  погодився надати необхідну кількість будівельних матеріалів для остаточного завершення давно початої справи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Спількуючись з начальником відділу освіти, молоді та спорту РДА Іриною Сігаковою, Сергій Валентиров обговорив майбутнє оновлення комп’ютерної техніки для закладів освіти району. Наразі депутати районної ради на останній сесії вже прийняли зміни до районного бюджету на 2016 рік, і залишилось оголосити торги. Як зазначив депутат, усі школи отримають однакову кількість сучасних комп’ютерів.

 

 

  Наступним пунктом візиту Сергія Васильовича стали урочисті збори з приводу пуску газу в с. Мала Михайлівка. Перед тим, як селищний голова запалив голубий вогник, народний депутат виступив перед маломихайлівцями і привітав усіх жителів села з такою визначною подією.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  На завершення поїздки Сергій Валентиров разом зі своїми помічниками відвідав урочистості з нагоди відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у с. Менчикури. Там депутат вручив особисті подяки найбільш активним громадянам, які доклали максимум зусиль, щоб мешканці цього села мали змогу займатись спортом за будь якої погоди.

  На початку 2016 року Сергій Валентиров був з робочим візитом на території Веселівського району. На особистому прийомі Сергій Васильович ознайомився з проблемою недобудови спортивних майданчиків та міні-футбольних полів в с. Менчикури та в смт Веселе, яку підняла директор Менчикурівської ЗОШ Нагорна Тетяна Леонідівна. За результатами візиту народний депутат звернувся до губернатора Запорізької області Бриля Костянтина Івановича та за його підтримки була розроблена програма будівництва спортивних майданчиків на території всієї Запорізької області.

  Вже по цій програмі виділено кошти на реконструкцію футбольних полів в с. Менчикури Веселівського району, м. Токмак та на черзі – закінчення будівництва такогож майданчика в смт Веселе.

  Та ось 11 листопада відбулось відкриття нового футбольного поля в с. Менчикури Веселівського району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Народний депутат подякував кожному, хто зробив свій внесок у будівництво цього об’єкта.

 

 

 

Організаційний відділ 

« повернутися до списку новин