Веселівська районна рада

Під час наради із сільськими головами обговорено важливі питання

Переглядів: 459

20 вересня голова районної ради Віктор Масалов взяв участь у нараді з сільськими головами району, керівниками установ, організацій району та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, яку провів голова РДА Іван Мігуля.

 

 

У ході заходу було обговорено питання організації харчування у школах району, упорядкування архівних документів та передачу їх на державне зберігання, про зміни у пенсійному законодавстві, підготовки до Дня людей похилого віку та підтримки даної категорії людей в осінньо-зимовий період, прослухано інформацію про стан протипожежної безпеки сільських населених пунктів району.

Крім того, голова райдержадміністрації поінформував присутніх про хід 14 сесії обласної ради, яка відбулась напередодні. А також звернув увагу на важливості та невідворотності процесів децентралізації, що тривають в районі, і рекомендував голові Менчикурівської сільської ради пришвидшити прийняття конструктивного рішення щодо добровільного об’єднання.

На завершення наради голова районної ради Віктор Володимирович Масалов оголосив учасникам заходу про заплановану роботу комісії з питань інвентаризації комунального майна.

 

 « повернутися до списку новин