Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Депутати визначились з кандидатурою на посаду директора Інклюзивно-ресурсного центру

Переглядів: 484

Сьогодні, 8 травня, у приміщенні Веселівської районної ради відбулось засідання Конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

У засіданні участь взяли депутати районної ради сьомого скликання Георгій Дундук, Володимир Гридасов, Микола Куцак, Юрій Нежурко, Володимир Писанець, Олег Федоров. Серед запрошених був також голова районної ради Віктор Масалов.

На порядок денний було винесено питання розгляду конкурсних матеріалів кандидатів на заміщення вакантної посади директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Веселівської районної ради Запорізької області.

Відповідно до регламенту засідання було заслухано розпорядження голови районної ради від 23.02.2018 № 10-р та 28.03.2018 № 12-р «Про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Веселівської районної ради Запорізької області. Також депутати чітко вивчили вимоги до посади і оголошення про проведення конкурсу опубліковано на офіційному сайті Веселівської районної ради.

Крім того, депутати розглянули заяву з необхідними документами кандидата на вакантну посаду Світлани Тібєшевської.

Також члени конкурсної комісії надали слово претенденту на посаду директора, яка поділилась з присутніми власним баченням розвитку інклюзивної освіти у Веселівському районі.

У результаті довгих обговорень депутати одноголосно рекомендували сесії районної ради призначити Тібєшевську Світлану Олександрівну на посаду директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Веселівської районної ради та укласти контракт терміном на 3 роки.

« повернутися до списку новин