Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Ретельне вивчення питання меж громади перед розглядом пленарного засідання

Переглядів: 261

До Веселівської районної ради прийшов лист Веселівської ОТГ щодо затвердження меж населеного пункту смт Веселе. Дане питання було винесено 5 січня 2017 року на розгляд постійної комісії з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, лісового господарства, екології, природних ресурсів та транспорту (голова Волков Сергій Гаврилович). Більш двох годин депутати ретельно вивчали питання розподілу меж селища Веселого.

Зважаючи на важливість даного питання в комісії проходило бурхливе обговорення нових меж селища. Депутати комісії не взяли на себе повну відповідальність за прийняття дуже важливого рішення і вирішили на наступний день зібрати всіх голів комісій районної ради та депутатів, які побажали прийняти участь у обговоренні матеріалів пленарного засідання, та директора «Інституту ефективних технологій» Федченко Сергія Сергійовича.

Депутатами районної ради на спільному засіданні було запропоновано голові селищної громади та керівникам всіх структурних підрозділів району провести громадське слухання з даного питання.  Слухання відбулося 10 січня в приміщенні селищної територіальної громади під голованям селищної голови Кияшко Петра Миколайовича. В даному заході прийняло участь близько 20 чоловік, з них керівник СВК «Фрунзе», ПМК-243, Веселівський РЕМ, філія Веселівського Райавтодору, голова Веселівської районної ради, голова Веселівської РДА, директор заводу СОМ , представники бізнесу та громадськості.

 

 

 

 

 

 

 

 

По пропозиції депутата Волкова Сергія Гавриловича було прийнято рішення про винесення тваринницького комплексу за межі селища. Також неодноразово Волков С.Г. вносив деякі поправки до проекту і вони були доречні. В обговоренні даного проекту активно прийняв участь депутат районної ради Дундук Георгій Васильович, керівник ПМК-243. Він побажав щоб його підприємство залишилося в межах населеного пункту, тому що він бачить в цьому перспективу для подальшого розвитку підприємства. Також в процесі обговорення активну участь прийняв голова Веселівської районної ради Олександр Леонідович Цвіліховський та голова Веселівської РДА Мігуля Іван Іванович.

Результатом спільної роботи депутатів Веселівської районної ради та громадськості було прийняте альтернативне рішення щодо меж населеного пункту смт Веселе. На даній карті виділені старі межі синім кольором, а червоним кольором межі, які пропонуються додати до існуючих.

« повернутися до списку новин