Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Щорічне свято педагогів району

Переглядів: 439

  Традиційно перед початком нового навчального року для педагогічних працівників району проводиться серпнева конференція. Цей рік не став винятком. Тому 25 серпня вперше освітян Веселівщини радо зустрічав комунальний заклад «Чкаловська ЗОШ І – ІІІ ст.» та його директор Романенко Л.Г., яка доклала максимальних зусиль, щоб захід пройшов у теплій і дружній обстановці.

  Під час пленарного засідання конференції, що відбулось у Чкаловському будинку культури, з вітальним словом до освітян звернувся голова районної ради Олександр Цвіліховський, який привітав педагогів району з початком нового навчального року і висловив їм слова великої вдячності за їх невичерпну енергію, ентузіазм, натхнення, самовіддану працю, високий професіоналізм.

  «Бажаю усім мирного неба над головою, приємних посмішок, гармонії, тепла й нових неймовірних звершень в ім’я процвітання України, яка буквально вчора відзначила свій чудовий срібний ювілей – 25-річчя Незалежності!» - побажав освітянам очільник району.

На закінчення виступу Олександр Цвіліховський, виконучи приємну місію, нагородив навчальні заклади, які у цьому році, як і Україна, відзначають ювілейні дати. Тож грамоти районної ради отримали колектив КЗ «Менчикурівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» (директор Нагорна Т.Л.) з нагоди 45-річчя заснування навчального закладу та колектив КЗ «Таврійська ЗОШ І – ІІІ ступенів» (директор Гнатко Т.М.), які 01 вересня відсвяткують 25-річчя школи.

  Закінчилось пленарне засідання невеличким музичним привітанням від учнів та вчителів КЗ «Чкаловська ЗОШ І – ІІІ ступенів», яке іще раз підтвердило, що педагоги нашого району – найкращі, найталановитіші – і вміють створити душевне свято.

   

   

« повернутися до списку новин