Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Щорічне свято педагогів району

Переглядів: 92

  Традиційно перед початком нового навчального року для педагогічних працівників району проводиться серпнева конференція. Цей рік не став винятком. Тому 25 серпня вперше освітян Веселівщини радо зустрічав комунальний заклад «Чкаловська ЗОШ І – ІІІ ст.» та його директор Романенко Л.Г., яка доклала максимальних зусиль, щоб захід пройшов у теплій і дружній обстановці.

  Під час пленарного засідання конференції, що відбулось у Чкаловському будинку культури, з вітальним словом до освітян звернувся голова районної ради Олександр Цвіліховський, який привітав педагогів району з початком нового навчального року і висловив їм слова великої вдячності за їх невичерпну енергію, ентузіазм, натхнення, самовіддану працю, високий професіоналізм.

  «Бажаю усім мирного неба над головою, приємних посмішок, гармонії, тепла й нових неймовірних звершень в ім’я процвітання України, яка буквально вчора відзначила свій чудовий срібний ювілей – 25-річчя Незалежності!» - побажав освітянам очільник району.

На закінчення виступу Олександр Цвіліховський, виконучи приємну місію, нагородив навчальні заклади, які у цьому році, як і Україна, відзначають ювілейні дати. Тож грамоти районної ради отримали колектив КЗ «Менчикурівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» (директор Нагорна Т.Л.) з нагоди 45-річчя заснування навчального закладу та колектив КЗ «Таврійська ЗОШ І – ІІІ ступенів» (директор Гнатко Т.М.), які 01 вересня відсвяткують 25-річчя школи.

  Закінчилось пленарне засідання невеличким музичним привітанням від учнів та вчителів КЗ «Чкаловська ЗОШ І – ІІІ ступенів», яке іще раз підтвердило, що педагоги нашого району – найкращі, найталановитіші – і вміють створити душевне свято.

   

   

« повернутися до списку новин