Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Село Запоріжжя: проблеми та перспективи розвитку

Переглядів: 398

  Продовжуючи вивчати стан готовності готовності житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-побутової та культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період, 13 вересня голова районної ради О.Цвіліховський здійснив робочу поїздку на територію Запорізької сільської ради.

 

 

 

 

 

 

 

  Так, керівником райради спільно з сільським головою Іваном Сеником на території с. Запоріжжя було відвідане та оглянуто приміщення сільської ради, загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів та  дитячого садка «Сонечко».

  У приміщенні сільради наразі йдуть ремонтні роботи у кабінетах та сесійній залі, участь у яких бере особисто голова.

  В школі та дитсадку в цей час вже завершені ремонтні роботи, в класних кімнатах та групах пофарбовано стіни та підлогу, на кошти сільського бюджету замінено вікна, вирішено питання харчування дітей.

  Директор КЗ «Запорізька ЗОШ І – ІІІ ступенів» та депутат районної ради Володимир Гридасов особисто подякував Іванові Сенику за 36 металопластикових вікон, а той, у свою чергу, у наступному 2017 році пообіцяв знайти кошти ще на 20. Також Володимир Анатолійович розповів Олександру Леонідовичу, яким чином йому вдалося замінити старі батареї на нові, щоб покращити температурні умови закладу взимку. Щоб зменшити вартість ремонтних робіт, керівник школи власноруч проводив пайку пластикових труб.

 

 

 

  Як і в інших школах району Олександр Цвіліховський виявив проблему морально застарілої комп’ютерної техніки та наявність недостатньої швидкості Інтернет-мережі у сільській місцевості, яку освітнім закладам самостійно вирішити не під силу.

  Спільно із сільським головою директор школи підняв питання заїзду маршрутного автобусу до села, адже немісцевим вчителям незручно повертатись після уроків додому.

 

  Завідуюча ДНЗ «Сонечко» Тамара Оліфіренко також тримає тісний зв’язок із сільською радою. Тому цього року для сільської малечі було замінено 10 вікон і 2 дверей, придбано нові подушки. Наступного літа планується замінити підлогу у відкритих павільйонах.

 

 

 

 

 

 

 

 

  У розмові з очільником району голова сільради поділився планами щодо встановлення у селі дитячого майданчика, для якого вже знайдено кошти і розчищено місце.

 

  Цього ж дня завдяки підтримці сільської ради розпочалися роботи з поточного ремонту водогону в селі Запоріжжя. Тож це місце події стало завершальним пунктом візиту голови районної ради. Важливий для села інфраструктурний об’єкт перебував в аварійному стані довгий час, застарілі труби час від часу замінювали, проте безрезультатно.

  – Закупили пластикові труби та муфти. Розробили технологічні проходи між дорогами, прокопали траншею, - розповів Іван Богданович. – У нас довго тривала проблема із баштами Рожновського, але ми виявили і ліквідували причини поломки. На сьогоднішній день на кожну башту ми маємо запасний насос. Тож тепер, за тиждень-два, наш водогін працюватиме на повну і без перебоїв!

 

  Ремонтними роботами по заміні водогону керував особисто директор КП «Веселка» та депутат районної ради Віктор Писанець.

 

 

 

 

 

 

Тепер завдяки власним зусиллям селяни отримають довгоочікувану воду.

« повернутися до списку новин