Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

На службі у виборців району

Переглядів: 451

  Косарєв Олександр Олексійович – молодий, перспективний депутат Веселівської районної ради сьомого скликання, входить до складу постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури, спорту, соціального захисту населення та депутатської етики.

  Незважаючи на велику завантаженість та зайнятість,  Олександр Олексійович відвідує всі пленарні засідання районної ради, активно приймає участь в обговоренні проектів рішень, вносить пропозиції щодо вдосконалення роботи ради.

  Виконуючи депутатські обов’язки, депутатом надається матеріальна допомога населенню згідно районної Програми «Назустріч людям», надано матеріальну допомогу волонтерам, забезпечено підвезення дітей на змагання та зроблено чимало добрих справ на користь виборців.

  Окрім депутатської діяльності, Олександр Олексійович 15 років займається підприємницькою діяльністю – надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, яку розпочав його батько Олексій Кирилович, коли автосполучення в районі було відсутнє.  

  Володіючи автопарком з 12 автобусів, успішно очолюючи штат підлеглих працівників, Олександр Олексійович запустив 9 маршрутів, охоплюючи весь район та міста Мелітополь і Запоріжжя. Для забезпечення зручного перевезення мешканців здійснює заїзд до сіл району, які знаходяться у віддаленні від основних автомобільних трас.

  Багато слів подяки висловлюють мешканці Олександру Олексійовичу, отже зроблено вірний вибір та не дарма виборцями надано право носити звання - Депутат Веселівської районної ради сьомого скликання. 

« повернутися до списку новин