Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Чергове засідання постійних комісій районної ради

Переглядів: 364

  28 вересня у малій залі засідань районної ради відбулось чергове спільне засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету і фінансів та адміністративно-територіального устрою та з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, лісового господарства, екології, природних ресурсів та транспорту.

  Засідання пройшло за участі голови районної ради Олександра Цвіліховського та голови райдержадміністрації Івана Мігулі, представників райдержадміністрації та депутатів районної ради поточного скликання.

  Голова бюджетної комісії Віктор Масалов розпочав засідання з того, що повідомив про питання, які потрібно розглянути депутатам та наголосив на їхній важливості. Тому до кожного з питань порядку денного депутати підходили з максимальною серйозністю та розглядали детально кожен пункт.

  Членами постійних комісії було заслухано звіти райдержадміністрації  щодо готовності житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-побутової та культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період та з питань делегованих повноважень в галузі сільського господарства та діяльності землевпорядних органів на терарії району. Під час засідання також були розглянуті положення та графіки про звітування депутатів районної ради та постійних комісій, застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг (ProZorro), Порядок підготовки проектів рішень районної ради, Порядок укладання і розірвання контрактів з керівниками підприємств, які є об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл та селища, про передачу штатних одиниць ЦПСЗМ Веселівської районної ради до ЦПСЗМ Веселівської територіальної громади та оренду приміщень в будівлі ЦПСЗМ Веселівської районної ради тощо.

  Обговоривши всі питання порядку денного та прийнявши по ним відповідні рішення, постійні комісії районної ради завершили своє засідання.

« повернутися до списку новин