Веселівська районна рада

Слово про депутата

Переглядів: 505

Гридасов Володимир Анатолійовичдепутат районної ради двох скликань (2010 і 2015 роки), депутат Запорізької сільської ради четвертого скликання, людина, яка завжди з розумінням ставиться до проблем виборців. Енергійний, активний, добродушний і творчий.

         Трудову діяльність розпочав з 2000 року – вчителем географії. За роки педагогічної роботи з перспективного вчителя виріс в грамотного і вмілого керівника, а саме у 2005 році, Володимир Анатолійович, призначений на посаду директора Запорізької загальноосвітньої школи, де працює і по цей час.

         За плечима 17 років педагогічної роботи... Це багато чи мало? Напевно, для кожної людини це не просто період в житті, а величезний шлях, повний злетів і падінь, радощів і смутку, перемог і невдач.... Але що значать для керівника школи ці роки? Це - постійна і цілеспрямована робота по вихованню дітей, самовдосконалення та формування єдиного освітнього простору. Без зайвого перебільшення можна сказати, що школа для Володимира Анатолійовича – це його життя, покликання і радість. З моменту початку керівництва він проявив свою майстерність і кращі якості адміністратора, що дозволило педагогічному колективу вирости в дружну і згуртовану команду, здатну вирішувати будь-які питання навчання і виховання підростаючого покоління.

Окрім основної роботи, Володимир Анатолійович активно займається суспільною роботою, відповідальний депутат, заступник голови постійної комісії районної ради з питань спільної (комунальної) власності, побутового і торгівельного обслуговування населення. Виконуючи депутатські обов’язки, надає матеріальну допомогу населенню згідно районної Програми «Назустріч людям», приймає участь у вирішені нагальних проблем своєї території, піклується про модернізацію свого навчального закладу.

За свою плідну роботу, активну життєву позицію, внесок в розвиток території неодноразово нагороджувався обласними та районними грамотами.

Тож хочеться, щоб у нашому житті добра і таких чудових людей було якнайбільше.« повернутися до списку новин