Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Перехід на нові види палива – вимога часу

Переглядів: 502

  Зменшення споживання імпортованого газу та впровадження альтернативних видів палива - такий план в районі у контексті реалізації плану заходів з реалізації в 2016-2018 роках Стратегії розвитку Запорізької області на період до 2020 року. Одним з проектів вищезазначеної Стратегії є будівництво лінії по виробництву паливних брикетів у Веселівському районі Запорізької області. Саме цій темі була присвячена чергова робоча поїздка голови Веселівської районної ради Цвіліховского О.Л. і начальника відділу з питань комунальної власності Петрова С.В. до приватного підприємства «Стандарт-агро» в смт. Михайлівка.

 

  Робоча зустріч голови районної ради з директором ПП «Стандарт-агро» Сисюком С.М. мала на меті вивчення питання використання в опаленні шкіл району альтернативного виду палива, обговорення питання про пробне переобладнання однієї зі шкіл району під альтернативне паливо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  ПП «Стандарт-агро» також виготовляє і паливні котли довготривалого горіння різної потужності, які зацікавили для подальшого використання в загальноосвітніх закладах району своєю економією і енергоефективністю.

 

« повернутися до списку новин