Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Обласне свято до Дня місцевого самоврядування

Переглядів: 234

  7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Напередодні в Запоріжжі в музично-драматичному театрі ім. Магара відбулися урочистості з цієї нагоди.

 

День місцевого самоврядування – це свято не лише понад 6 тисяч запоріжців, які працюють у сільських, селищних, міських та обласній раді. Це свято всіх жителів Запорізької області. Адже громада та місцеві ради – це монолітний фундамент філософії самоврядування. Представники місцевого самоврядування кожен день знаходяться на вістрі розв’язання проблем людей та територій. До них звертаються сотні тисяч людей з найболючішими питаннями, і саме самоврядовці щодня мають знаходити відповіді на ці питання.

 

Від Веселівського району був присутній голова районної ради Цвіліховський О.Л. та голови сільських рад. Почесною Грамотою Запорізької обласної ради нагороджено секретаря Матвіївської сільської ради Черних Тетяну Валентинівну - за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок в розвиток території.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Представників органів місцевого самоврядування з професійним святом привітав голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, які подякували усім працівникам органів місцевого самоврядування за плідну співпрацю, небайдужість та ефективне виконання завдань, що на них покладає громада та держава.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після завершення офіційної частини відбувся святковий концерт, підготовлений артистами академічного музично-драматичного театру ім. Магара.

« повернутися до списку новин