Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Почесні нагороди до ювілею Незалежності України

Переглядів: 334

  Велике святкування 25-ї річниці Незалежності пройшло у районному будинку культури (смт Веселе) 24 серпня 2016 року. Під час урочистого заходу до жителів та гостей району з вітальним словом звернувся голова районної ради Олександр Цвіліховський, який наголосив на тому, що День Незалежності України – це не просто День народження нашої держави, «це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління».

  У святковій промові очільник району віддав шану землякам, які сьогодні знаходяться в зоні антитерористичних операцій на Сході України, подякував людям праці – трудівникам нашого району і побажав усім миру та добра, родинного затишку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.

  Але найприємнішою місією для голови районної ради стало нагородження тих жителів району, які своєю щоденною працею роблять район кращим, дбають про його розвиток. Так грамотами Запорізької обласної ради були нагороджені депутати Веселівської районної ради VІІ скликання Дундук Георгій Васильович, Федоров Олег Вікторович, Гридасов Володимир Анатолійович. За багаторічну сумлінну працю районними грамотами були відзначені голова Корніївської сільської ради Овєчкін Ю.А., завідуюча КНДЗ «Сонечко» Запорізької сільської ради Оліфіренко Т.В., завідуюча Новоуспенівського ФАПу Волошина Л.І., медична сестра КЗОХ «Веселівський ЦПМСД»  Корнієнко О.В., приватний підприємець Акімова А.С.

« повернутися до списку новин