Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Районна рада оперативно реагує на звернення батьків

Переглядів: 460

  Після виникнення конфліктної ситуації, яка склалася на сторінках районної газети «КОЛОС» між районною радою та батьками учнів КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», делегація від депутатського корпусу виїхала на місце, щоб краще пояснити мету нещодавньої перевірки. 

  На місце подій прибули голова районної ради Олександр Цвіліховський, голова постійної освітньої комісії районної ради Олег Федоров, член освітньої комісії Ольга Дук, член комунальної комісії районної ради Володимир Гридасов, до яких також долучилася                                                                                                   голова Таврійської сільської ради Ольга Осмоловська.

 

 

  Після огляду усього приміщення закладу відбулася зустріч із педагогічним колективом та директором школи, під час якої очільник району та депутати районної ради намагались правильно пояснити мету перевірки. Вчителі дотримувались власної думки про те, що вони разом з батьками своїми силами намагаються відремонтувати школу, витрачаючи на це чималі кошти, більше їм ніхто на ремонти грошей не дає.

 

  «Ціль нашої перевірки – виявлення недоліків з метою їх подальшої ліквідації. А на сьогоднішній день від вашого навчального закладу не було жодного звернення до районної ради з приводу вирішення якихось проблем, – пояснив Олександр Леонідович під час розмови. –  Сьогодні не стоїть питання про закриття шкіл в районі, всі ми чекаємо нового Закону України «Про освіту». Але зробити навчальний заклад комфортним та конкурентоспроможним може лише керівник разом з колективом». Також голова районної ради надав колективу рекомендації, як у нинішніх умовах можна знайти необхідні кошти для покращення комфортних умов у школі.

 

  Із власними пропозиціями виступили й депутати Олег Федоров та Володимир Гридасов, які  в основній діяльності є директорами шкіл. Тож їхні рекомендації носили також і управлінський характер: як повинен діяти сучасний менеджер, щоб забезпечити високий рівень діяльності загальноосвітнього навчального закладу.

 

 

 

 

 

  Сільський голова Ольга Осмоловська пояснила причину відсутності фінансової допомоги від сільської ради школам, які знаходяться на підпорядкованій їй території. І за найменшої можливості вона завжди шукає спробу виділити хоча б якусь суму грошей. «Винити районну раду в тому, що вона підняла це важке питання й опублікувала звіт про огляд території, не потрібно. Це для школи сьогодні – можливість почати роботу над власними помилками, щоб покращити ситуацію,» – зазначила Ольга Семенівна.

 

      

« повернутися до списку новин