Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Підготовка до сесії триває

Переглядів: 218

     Сьогодні 13 лютого у кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, лісового тгосподарства, екології, природних ресурсів та транспорту, на якому депутати районної ради обговорювали питання порядку денного 27 чергової сесії районної ради VІІ скликання, де було обговорено наступні питання:

1. Про звіт голови Веселівської районної державної адміністрації з питань делегованих повноважень в галузі сільського господарства за 2017 рік»  

2.Про звіт Веселівської районної державної адміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Веселівського району на  2017 рік та Програму соціально – економічного та культурного  розвитку Веселівського району на 2018 рік.

3.  Про звіт Веселівської РДА щодо виконання Районної комплексної Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки  на 2017-2021 роки.

   Під час засідання депутати заслухали доповіді Бутенко О.І.- головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Веселівської райдержадміністрації та Котлярової А.О. – в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі та з питань адміністративних послуг  райдержадміністрації.

    У ході обговорення питань депутати ставили запитання виступаючим, висловили свої думки, зауваження та побажання, намагаючись донести своє бачення та можливі шляхи розв’язання існуючих проблем. Загалом робота комісій пройшла плідно і дала свої результати. Депутати дійшли до єдиної спільної думки і прийняли до розгляду усі питання, винесені на постійну комісію.

« повернутися до списку новин