Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Власними зусиллями

Переглядів: 371

  Не встигли вгамуватись пристрасті навколо нового дитячого майданчика у Новоуспенівці, відкритого цьогоріч на початку червня, як мешканці села зважились на ще одну добру справу. Тепер біля майданчика «Капітошка» красується нова комфортна автобусна зупинка. Тож бажаючим доїхати до Мелітополя чи Запоріжжя не доведеться у негоду чи спеку потерпати від стихії під відкритим небом, а для втомлених завжди знайдеться місце для сидіння.

  Як і обіцяв, народний депутат України Сергій Валентиров на прохання жителів-активістів Новоуспенівки надав матеріали для зупинки. Голова районної ради Олександр Цвіліховський особисто тримав під контролем це питання.

  Усе інше – справа рук самих мешканців села. Немає байдужих до людських проблем, якщо депутат сільської ради переймається проблемами своєї вулиці. Так і тут. За ініціативою Ірини Цвіліховської знайшлось чимало людей, які знайшли час і засоби, щоб нарешті встановити нову зупинку в селі.

  Першочерговим завданням було створення міцної платформи для вуличної споруди. На допомогу прийшов приватний підприємець А.Анзін, який надав техніку та привіз піщану основу для насипу під зупинку. С.Кришталь і С.Казанок провели зварювальні роботи, для яких джерело енергії безоплатно надав В.Разумов. Жіночі руки О.Брусенської, Н.Дровнікової, І.Степаненко зробили готову зупинку яскравою та охайною. Серед активних помічників можна подякувати С.Дундуку, О.Роговцю, В.Новіцькому, які допомагали прибрати територію від бур’янів та провести зварювальні роботи.

  Власних зусиль до встановлення зупинки доклала і приватний підприємець А.Акімова, яка ніколи не залишається байдужою, коли мова йде про благоустрій території.

  Тож для тих, хто покладається тільки на власні зусилля і не чекає сторонньої допомоги, немає нічого неможливого. Тільки самі мешканці можуть навести лад у своєму домі, вулиці, селі, місті тощо. Гуртуймось, українці, до добрих справ! Адже Україна – наш з вами спільний дім.

« повернутися до списку новин