Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулась двадцять восьма сесія районної ради

Переглядів: 351

Сьогодні, 19 квітня, відбулась позачергова 28 сесія районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Віктор Масалов. В роботі пленарного засідання взяло участь 24 районні депутати, голова райдержадміністрації Іван Мігуля та його заступники, голови об’єднаних територіальних громад Веселівського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівництво медичної галузі району та інші.

У ході засідання районні обранці розглянули 22 питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної  ради.

Традиційно депутати заслухали звіти райдержадміністрації з питань делегованих повноважень сприяння інвестиційної діяльності на території району, щодо виконання районної цільової Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ на 2015-2018 роки, виконання Програми «Питна вода Веселівського району на 2007-2020 роки», затвердили районні програми: «Фінансова підтримка Веселівської районної організації ветеранів» на 2018 рік, Програму створення умов для обслуговування адміністративного приміщення, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл Веселівського району на 2018 рік, Програму матеріально-технічної підтримки діяльності органів виконавчої влади у Веселівському районі на 2018-2019 роки.

Крім того, під час заходу було внесено зміни до районної  Програми  соціальної підтримки громадян, які опинились в складних життєвих обставинах, «Назустріч людям» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.12.2015 № 2, до рішення районної ради від 14.04.2017 № 4 «Про затвердження Програми висвітлення діяльності Веселівської районної державної адміністрації та Веселівської районної ради у друкованих засобах масової інформації у 2017-2018 роках; зміни та доповнення в рішення районної ради від 22.12.2017 № 6 «Про районну Програму підтримки функціонування загальноосвітніх навчальних закладів Веселівського району на 2018 рік», до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 7 «Про Програму підтримки закладів охорони здоров’я, розташованих на території Веселівського району на 2018 рік», до рішення районної ради №18 від 29.09.2016 року «Про затвердження Положення про звіт  та графік звітування депутатів Веселівської районної ради сьомого скликання, до рішення районної ради № 6 від 18.02.2016 року «Про закріплення депутатів районної ради за відповідними територіями, затвердження Положення та графіка  прийому громадян депутатами Веселівської районної ради.

У ході цієї сесії депутати затвердили Статут Комунального закладу «Менчикурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселівської районної ради Запорізької області» та ввели до штатного розпису даного закладу освіти штатну одиницю бухгалтера.

Окремо депутати розглянути питання, які стосуються районного бюджету. На завершення було обговорено ряд комунальних питань, які стосувалися затвердження акту прийому-передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селища, Веселівського району до комунальної власності Веселівської селищної територіальної громади нежитлової будівлі розташованої за адресою: 72202, смт Веселе, вул. Горького 2а – 3, оренди комунального майна, передачі об’єктів первинної медико-санітарної допомоги до комунальної власності Чкаловської сільської ради. Також розглянули заяви щодо викупу частини приміщення за адресою смт Веселе вул. Продольна 57 та розпочали процес ліквідації комунального закладу охорони здоров’я «Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Веселівської районної ради.

Бурхливу дискусію викликав проект рішення, що стосувався реорганізації медичної галузі району. Але наразі ми напевно вже знаємо, що Веселівський центр надання первинної медико-санітарної допомоги обслуговуватиме населення району до липня 2018 року. Надалі медичні заклади будуть створені у об’єднаних територіальних громадах, і кожен житель Веселівщини матиме змогу отримувати первинну медичну допомогу на території своєї громади.

Активну участь в обговоренні питань порядку денного сесії взяли Олег Федоров та Володимир Гридасов.

У результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитись тут.

« повернутися до списку новин