Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Нарада з головами сільських рад

Переглядів: 264

   У четвер, 03 листопада, голова Веселівської районної ради Олександр Цвіліховський провів робочу нараду з головами сільських рад району, під час якої учасники зустрічі обговорили питання адміністративно-територіальної реформи та створення добровільних об’єднаних громад на території району. Кожен сільський голова окреслив ситуацію, яка склалась на його території та настрої населення щодо об’єднання. Головною стурбованістю, яку виявили голови, стала можлива спроможність майбутніх новостворених громад та створення інфраструктури на їх територіях. Головне, правильно прорахувати усі можливі ризики – дійшли єдиного висновку учасники зустрічі.

   Також присутніх хвилювало питання залучення іноземних інвесторів до реалізації соціальних проектів у сільській місцевості. Голова райради зазначав, що необхідною умовою такого залучення є наявність проектно-кошторисної документації, яка дозволить завести кошти на територію вже найближчим часом.

   На завершення зустрічі очільники обговорили питання організації проведення урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування, який відзначатиметься на початку грудня.

« повернутися до списку новин