Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

На сторожі сільськогосподарського виробництва

Переглядів: 373

  Грибачов Євген Валентинович – молодий, енергійний, завжди активний депутат районної ради. Незважаючи на свій вік, вже має досить багатий життєвий досвід, саме тому основним видом його діяльності є керівництво відділом агропромислового розвитку Веселівської райдержадміністрації.

  Але до того, як зайняти цю посаду, Євген Валентинович пройшов шлях від простого слюсара-ремонтника металургійного цеху і комбайнера сільського господарства до начальника відділу. Виконуючи свої основні трудові обов’язки, сьогодні веде активну роботу із сільгоспвиробниками, переймається їх проблемами, підтримує їх інтереси за першої необхідності. У поточному році у складі робочої групи з проведення операції «Урожай – 2016» проводив обстеження земельних ділянок, що знаходяться на території району. Під час звіту на засіданні колегії райдержадміністрації Євген Валентинович підняв ряд важливих питань, які на сьогодні перешкоджають вирішенню проблем у сфері земельних відносин.

 

  Також молодий керівник зазначає, що сільське виробництво наразі переживає кризу, сільські господарства – у занепаді, особливо тваринницька галузь. «Якщо кілька років тому район отримував державні дотації, існували державні програми підтримки і тваринництва, і рослинництва, то сьогодні їх не існує», - говорить начальник відділу АПР райдержадміністрації.

  Щоб підтримати підпорядковану йому галузь у районі, Євген Валентинович у жовтні минулого року балотувався в органи місцевого самоврядування від Аграрної партії України, і був вперше обраний депутатом Веселівської районної ради сьомого скликання. Ще не минув рік з часу його обрання, а молодий депутат проявив свою активність та небайдужість до нагальних проблем. Виступає на засіданнях постійних комісій, вносить пропозиції, захищає інтереси виборців, займається соціально-культурною сферою закріпленої за ним території.

  Так, нещодавно Грибачов Є.В. звернувся до районної ради з листом та готовим кошторисом щодо завершення капітального ремонту в сімейній амбулаторії с. Веселе. Районна рада планує розглянути депутатське звернення вже наступної сесії.

  Сьогодні Євген Валентинович заклопотаний підготовкою до Покровського ярмарку, який відбудеться в суботу на Набережній магістралі м. Запоріжжя з нагоди святкування Дня міста. Адже, не зважаючи на важкі часи, сільгоспвиробники Веселівщини мають продукцію, якою можна здивувати жителів та гостей обласного центру.

 

« повернутися до списку новин