Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулась 30 чергова сесія районної ради

Переглядів: 332

19 червня у кабінеті голови районної ради під головуванням депутата Олега Федорова відбулась 30 чергова сесія. На пленарне засідання з’явилось 19 депутатів, що дозволило відкрити сесію.

На порядку денному 30 сесії стояло 8 питань, які стосувались внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22.12.2016 року № 12 «Про Комплексну районну програму з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді, гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2017 – 2021 роки»; затвердження актів по комунальному закладу охорони здоров’я «Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселівської районної ради; звільнення головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселівської районної ради; списання комунального майна та ін. Окремо депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік.

У ході засідання між депутатами виникали гострі дискусії, які в результаті привели до певного компромісу. Завдяки плідній роботі постійних комісій, маже всі питання черги денної були прийняті.

З результатами поіменного голосування 30 чергової сесії можна ознайомитись тут.

« повернутися до списку новин