Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулося перше засідання конкурсної комісії

Переглядів: 466

  Сьогодні, 18 листопада 2016 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на вакантну посаду директора КП «Райсільскомунгосп» Веселівської районної ради, яку створено розпорядженням голови районної ради № 36 від 08.11.2016 р.

 

 

  До комісії увійшли 14 депутатів Веселівської районної ради, включаючи голову ради Цвіліховського О.Л. В першому засіданні прийняли участь 12 депутатів.

  Термін подачі документів до конкурсної комісії ще триває, але вже подано чотири заяви на участь в конкурсному відборі, які члени комісії й опрацювали.

  За результатами розгляду документів, поданих кандидатами на посаду, перевірки їх комплектності, повноти ті відповідності вимогам Положення про конкурсний відбір, члени комісії виявили невідповідність освіти однієї кандидатури вимогам щодо кандидатів на керівну посаду та ухвалили відповідний висновок.

  Наступне засідання комісії заплановано на 6 грудня поточного року, коли термін подачі документів вже буде завершено та члени комісії матимуть змогу провести конкурсний відбір. 

« повернутися до списку новин