Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Переглядів: 409

76 років минуло з початку найтрагічнішої сторінки в історії нашої країни, коли німецькі військо-гітлерівські війська напали на радянські кордони. Все, що пов’язане з цією страшною війною, навіки викарбовано в історичній та генетичній пам’яті народу, тому ми згадуємо людей, які у грізні роки виявили мужність та відвагу у битві з ворогом.

 

 

22 червня 1941 року розпочалась найжахливіша війна в історії нашого народу. Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті.

Віддати данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни, сивочолим ветеранам, що здолали фашизм, вдовам, дітям війни – священний обов’язок всіх цивілізованих людей незалежно від їх політичних уподобань.

Для українського народу війна була тотальною. Кожна родина і кожна людина, незалежно від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у надзвичайно жорстокий вир війни. Територія України була одним з вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні фронтові вали.

 

 

З цієї нагоди представники виконавчого апарату та депутати Веселівської районної ради взяли участь в урочистому покладанні квітів до меморіалу Слави, що знаходиться у центрі Веселого. 

 

 

 

« повернутися до списку новин