Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Робочі будні голови районної ради.

Переглядів: 322

Робочі будні голови районної ради.

 

Живе спілкування з людьми є невід’ємною складовою в роботі районної влади, що дає змогу об’єктивно ознайомитися із проблемами громад та окреслити шляхи їх вирішення. Підтвердженням цьому слугує чергова робоча поїзда голови районної ради Віктора Масалова до Широківської сільської громади.

В ході зустрічі голова районної ради ознайомився із станом життєдіяльності громади, проведенням ремонтних робіт на об’єктах  комунальної власності та зустрівся з працівниками механізованої бригади та активом села. В ході зустрічі, Віктор Масалов, обговорив   проблемні питання території, відповів на запитання мешканців та запропонував шляхи їх спільного вирішення.

Потім очільник району здійснив особистий прийом громадян, під час якого порушувались питання нарахування субсидій, ремонту доріг, автобусного сполучення, тощо. Дійсно, головною проблемою місцевого рівня залишається жахливий стан доріг, з ремонтом яких місцева громада самотужки не впорається.

- Лише спільними зусиллями, місцевої, районної влади, службою автомобільних доріг, соціально-відповідального бізнесу, шляхом співфінансування нам вдасться відремонтувати дорогу, щоб жителі села мали змогу вільно доїхати до районного центру, щоб вільно могли рухатися автобуси, - зазначив голова районної ради.

Для забезпечення вирішення окремих питань головою районної ради були дані відповідні доручення та  висловленні сподівання на їх швидке розв’язання і ефективну дольову допомогу та дієву співпрацю місцевого сільського ресурсу в реалізації поставлених завдань.

 

« повернутися до списку новин