Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Голова районної ради привітав Таврійського сільського голову з ювілеєм

Переглядів: 565

Голова районної ради Віктор Масалов сьогодні завітав до Таврійської сільської ради привітати сільського голову Ольгу Осмоловську з 60-річним ювілеєм.

За багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток території сільської ради, активну громадську позицію очільник районної ради вручив ювілярці грамоту Запорізької обласної ради та побажав їй міцного здоров’я, нових творчих здобутків і наснаги в усіх починаннях.

60-річний ювілей - усвідомлення того, що прожито чимало. Ювілей викликає абсолютно різні емоції. Хтось пишається, що недарма прожив життя, а хтось з жахом розуміє, що більша його половина пройшла. З такою датою починається епоха, коли більше думаєш про онуків, ніж про дітей, коли дні здаються короткими, а ночі нескінченно довгими. Непомітно підбирається золота пора життя. Але це не привід опускати руки!

Так, зразком оптимізму і бадьорості виступає ювіляр Осмоловська Ольга Семенівна, яка продовжує піклуватися про розвиток території сільської ради, дбає про добробут та затишок її жителів. 

« повернутися до списку новин