Веселівська районна рада

Чи готові до зими дороги ?

Переглядів: 523

На жаль, дороги району у своїй більшості не були відремонтовані влітку. Тож з настанням першого похолодання починає викликати занепокоєння стан утримання доріг взимку. Веселівська районна державна адміністрація на пленарному засіданні останньої сесії районної ради відзвітувала про готовність доріг до осінньо-зимового періоду 2017 – 2018 років. Але виникає ряд питань щодо проведення розчищення доріг за межами населених пунктів, адже філія "Веселівський райавтодор" наразі переживає не найкращі часи: вже декілька місяців накладений арешт на майно, техніку, заблоковані рахунки,  протиожеледна суміш та паливо не заготовлені.

Тому з метою детального вивчення цієї дуже складної  ситуації сьогодні, 28 вересня, відбулась оперативна нарада під головуванням голови районної ради Віктора Масалова та за участю керівника філії «Веселівський райавтодор» Віктора Левицького, начальника Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області Олександра Баші, депутата районної ради, начальника відділу містобудування та архітектури РДА Юрія Нежурка та керівника  відділу комунальної власності районної ради Анатолія Грибка.

 

 

У ході заходу піднімались питання щодо стану готовності служб району до своєчасного реагування у разі виникнення несприятливих погодних умов у зимовий період.

 

 

Серед інших пропозицій стосовно вказаної проблеми учасники зустрічі дійшли висновку про направлення запиту до  Кабінету Міністрів України щодо роз'яснення ситуації навколо майна Запорізького облавтодору та доцільність розгляду цих питань і розробки заходів їх подолання на комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій Веселівської райдержадміністрації.

 

 « повернутися до списку новин