Веселівська районна рада

Відбувся районний семінар щодо реформування медичної галузі Веселівського району

Переглядів: 616

Сьогодні, 16 березня, у великому залі засідань адмінбудівлі за ініціативи Веселівської районної ради та під голуванням голови районної ради В.Масалова відбувся семінар з питань реформування медичної галузі району. Захід відбувся за участю працівників виконавчого апарату районної ради, керівників закладів охорони здоров’я району, голів та представників органів місцевого самоврядування, Чкаловської та Новоуспенівської ОТГ.

У ході заходу було опрацьовано хід медичної реформи в Україні, порушено ряд важливих питань щодо вжиття невідкладних заходів з реформування медичної сфери на території Веселівського району.  На розгляд були винесені питання:

  • перехід медичних установ в статус підприємств і терміни цієї процедури;
  • бюджетування та економічні аспекти практики сімейного лікаря;
  • пріоритетні напрямки розвитку центру медичної допомоги на 2018 рік, серед яких найважливішим є створення якісного сервісу для пацієнтів.

Перед учасниками заходу виступили головний лікар Веселівського районного ЦПМСД Тетяна Сєргєєва, головний лікар Веселівської ЦРЛ Олександр Колісник, головний лікар ЦПМСД Веселівської ОТГ Ірина Воробйова, голови Чкаловської та Новоуспенівської громад Станіслав Калиновський та Іван Сеник, заступник голови Чкаловської сільської ради Юрій Овєчкін, депутат Чкаловської сільради Андрій Шкрум.

Зокрема Тетяна Сєргєєва надала інформацію щодо участі Веселівського ЦПМСД в конкурсі, який виконується компанією Deloitte Consulting LLP та фінансується за кошти Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), надає підтримку у реформуванні системи фінансування охорони здоров’я, а також поділилась з присутніми актуальною інформацією щодо реформування медичної галузі, яку отримала на семінарі, що відбувся на початку березня у м. Києві.

Після виступів компетентних осіб розпочалось жваве обговорення актуальної теми. На заключення виступив голова районної ради Віктор Масалов, який підкреслив важливість оперативного вжиття заходів щодо проведення медичної реформи в районі та висловив думку про те, що ці заходи мають бути проведені спільно з усіма громадами Веселівщини з метою збереження будівель, приміщень ФАПів та штатних одиниць медичних працівників в усіх населених пунктах району.

У результаті учасники заходу виступили за необхідність створення єдиної системи охорони здоров’я на території району, яка забезпечуватиме медичне обслуговування усіх мешканців усіх трьох громад району незалежно від місця їх проживання.« повернутися до списку новин