Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Огляд КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

Переглядів: 450

  Минулого тижня голова районної ради Олександр Цвіліховський відвідав КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», щоб вивчити питання готовності закладу до настання холодів.

  Під час зустрічі очільник району з керівником закладу Тетяною Трішечкіною обговорили питання завершення робіт по Кіотському протоколу, адже на сьогодні залишаються не ущільненими біля 80 віконних блоків. Також нагальною проблемою нині залишається і ремонт крівлі, яка протікає над спортивним залом та у кількох класах.

 

           

  Серед зауважень, які висловив Олександр Леонідович, був також зовнішній стан класних дощок, які від часу вже фізично застаріли. На що Тетяна Володимирівна відповіла, що навчальний заклад вже розпочав свою роботу в цьому напрямку і наразі йдуть пошуки спонсора для вирішення цієї проблеми.

  

  Крім того, школа терміново потребує заміни розжарювальних ламп на енергозберігаючі та оновлення комп’ютерів, для чого треба хоча б придбати додаткову оперативну пам'ять на кожен комп’ютер.

      

  Серед позитивних показників голова райради відзначив придбання у цьому році нових сучасних парт і стільців для початкової ланки, якісний поточний ремонт класних кімнат та наявність внутрішнього туалету, що на сьогодні відповідає усім санітарно-гігієнічним нормам.

          

  Під час відвідин шкільної котельні очільник району особисто переконався у наявності завезеного вугілля та оглянув готовність даного приміщення до опалювального періоду.

          

 

« повернутися до списку новин