Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

відбулися засідання постійних комісій

Переглядів: 322

Сьогодні, 14 вересня, відбулися засідання постійних комісій з питань   соціально-економічного   розвитку,   планування,   бюджету і фінансів та адміністративно-територіального устрою під керівництвом Рудського Сергія Володимировича та з питань спільної (комунальної) власності, побутового і торгівельного обслуговування населення під керівництвом Дундука Георгія Васильовича.

У процесі обговорення черги денної районні обранці заслухали 11 питань та прийняли по ним відповідні рішення.  Деякі проекти рішень депутати доопрацювали та  внесли до них  зміни та доповнення. Окремо депутати розглянути питання, які стосуються районного комунального підприємства «Центральна районна аптека № 80». В зв’язку з скрутним фінансовим положенням на комунальному підприємстві, депутатами було запропоновано затвердити «Програма підтримки комунального підприємства «Центральна районна аптека № 80» на 2018 рік». Також, було запропоновано змінити керівництво даного закладу.

На завершення роботи комісій та в зв’язку з тим, що перешкод зайняттю Білокопитовим Юрієм Леонідовичем посади, яка передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища, або посади з підвищеним корупційним ризиком не виявлено було обговорено ряд організаційних питань щодо надання повноважень заступнику голови районної ради

 

« повернутися до списку новин