Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Шановні працівники органів РАЦСу!

Переглядів: 496

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Веселівської районної ради дозвольте привітати вас – фахівців, що забезпечують роботу цього всім необхідного державного органу, з вашим професійним святом.

Люди, які працюють в органах РАЦС – це кваліфіковані співробітники, які з душею відносяться до своєї роботи, з увагою і великою відповідальністю проводять прийом громадян.

Функції РАЦСу – знаходитися в гущі подій людських доль, і це зовсім не просто. Працівники відділу записів актів цивільного стану нашого району з усіх сил намагаються залишатися максимально толерантними і спокійними у своїй роботі, не дивлячись на те, що це зовсім не просто, адже ситуації, які вимагають участі працівників РАЦСу в основному не можуть залишати людей байдужими. Народження і смерть, укладання та розірвання шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, а також видача та відновлення ключових громадянських документів, все це дуже важливо для нас всіх. Віримо, що й надалі приходячи в РАЦС, ми отримуватимо розуміння та кваліфіковане професійне обслуговування.

Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася Ваша віра в щедрість людської душі, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! Гарного Вам настрою і мудрості! Сімейного щастя і якомога більше радісних моментів і в роботі і поза нею! Вітаємо Вас з Днем працівників органів РАЦСу!

 

З повагою

голова районної ради

Віктор Масалов

 

 

« повернутися до списку новин