Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Звернення громадян – справа відповідальна

Переглядів: 398

 Голова Веселівської районної ради Олександр Цвіліховський надає важливого значення прийому громадян, по-діловому і оперативно реагує на звернення  жителів району.

  Він вважає, що особисті прийоми – справа відповідальна і кожен чиновник, до якого звертаються, повинен усвідомлювати свою відповідальність, вирішувати проблеми громадян.

  Цього разу до голови районної ради звернулися жителі села Новоуспенівка з

проханнями вирішити важливі комунальні питання.

  У зв’язку з цим учора 1 вересня 2016 року голова ради здійснив виїзд додому до мешканця вулиці Широкої В.Проскуркіна, щоб вивчити питання відсутності водопостачання вже досить довгий період.

  Новоуспенівський пенсіонер протягом кількох тижнів звертався з проханням полагодити водогін до його двору до директора КП «Надія» В.Злого, але вода у колонці навіть не капає. Єдине, що директор комунального підприємства міг зробити для Віктора Івановича, це привозити воду до нього додому, але чоловік все одно не задоволений станом речей. Часом йому самому доводиться носити воду у пластикових пляшках, так як стан здоров’я не дозволяє піднімати важкого.

  За словами Василя Злого, нині КП «Надія» не може здійснити ремонт водопроводу по вулиці Широкій у Новоуспенівці, так як сьогодні проводяться роботи у с. Новоіванівка.

  Олександр Леонідович уважно вислухав пенсіонера і пообіцяв вирішити це питання найближчим часом. Адже наразі розроблено проектно-кошторисну документацію щодо капітального ремонту водопровідної системи сіл Новоуспенівка та Новоіванівка Веселівського району та проведено її екпертизу. Але у зв’язку з тим, що даний проект потребує 10 млн. гривень, а у районному бюджеті немає таких коштів, подано заявку до обласної ради щодо включення даної проблеми до пріоритетних завдань, які потребують вирішення у 2017 році.

« повернутися до списку новин