Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

У ході робочої поїздки заступник голови обласної ради оглянув території сільських рад та вивчив їх нагальні проблеми

Переглядів: 691

У ході робочого візиту на територію Веселівського району, який відбувся 18 жовтня, заступник голови обласної ради Єгор Семенков у супроводі голови районної ради Віктора Масалова відвідав території Менчикурівської сільської ради та новоствореної Чкаловської ОТГ, на території якої незабаром відбудуться перші вибори.

Першою була зустріч із Менчикурівським сільським головою Ігорем Дзіневським та директором КЗ «Менчикурівська ЗОШ І – ІІІ ст.» Тетяною Нагорною. Гості завітали до місцевої школи, де оглянули спортивний майданчик зі штучним покриттям, який був відкритий минулої осені.

Продовжилась робоча поїздка керівників області та району відвідуванням Чкаловської сільської ради, у ході якої Єгор Олександрович та Віктор Володимирович зустрілися з сільським головою Станіславом Калиновським, оглянули будівництво водогону в с. Чкалове в рамках реалізації проекту ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІ» та відвідали територію одного з найбільших місцевих фермерських господарств.

Завершився візит змістовною бесідою з Корніївським сільським головою Юрієм Овєчкіним, який поділився з гостями думкою місцевих жителів щодо об’єднання та очікуваними результатами після проведення перших виборів. Крім того заступник голови обласної ради детально вивчив нагальні проблеми території.

« повернутися до списку новин