Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Веселівський аграрний ліцей

Переглядів: 460

Сьгодні  20 січня голова районної ради Олександр Леонідович Цвіліховський згідно робочого плану відвідав Веселівський аграрний ліцей і зустрівся з його керівником в.о. директора Артем Д.С. . Мета поїздки це вивчення ситуації , яка склалась на даний час.

 

 

 

 

 

 

Під час огляду  Денис Станіславович звернув увагу  очільника району на такі проблеми ,як погане опалення приміщень та старі зношені рами віконних блоків в учбових класах та гуртожитку. Опалення в ліцеї працює від  двух електрокотлів потужністю по 70 Квт. кожен, тому забезпечити стабільну температуру в приміщеннях учбових класів, спортивного залу, гуртожитку не вдається через роботу електрокотла по багато тарифному лічильнику, а отже основний тарифний час це вночі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Термінової заміни потребують і віконні блоки , які вже під плином часу використали свій ресурс.

Вже на часі ремонт кухні та санвузла в гуртожитку.  Потребує ремонту і спортивна зала закладу, що надасть можливість учням займатись спортом у вечірній час. Необхідно відремонтувати підлогу та замінити зношені вікна. В класах замінити парти.

 

Також потребує модернізації і учбова лабораторія ,яка готує кухарів. Всі прилади і обладнання вже давно використало свій робочий ресурс. Електрична плита під час роботи споживає багато електроенергії та довго нагрівається, що в даний час є дуже енергозатратним і економічно не вигідним. Особливо багато споживає електроенергії духова шафа , що унеможливлює її роботу.

 

 

 

Було оглянуто і машино тракторний парк закладу . Він також морально застарілий і потребує ремонту та модернізації. Одночасно з вирішенням основних проблем можна вирішувати питання модернізації технічного парку, за рахунок землі ,яка знаходиться на балансі ліцея.

 

Приємно відзначити, що в доброму стані дякуючи працівникам ліцею збережено стенди та макети робочих органів машин та механізмів сільськогосподарської техніки , дизельні та бензинові  двигуни внутрішнього горіння. Цей чудовий наглядний матеріал дає можливість учням ліцею добре засвоювати не тільки теорію, а і на практиці подивитись , як працюють ті чи інші механізми не виходячи з учбового класу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дякуючи нашому фермеру А.Ф.Васьковському,  проводиться ремонт житлових кімнат гуртожитку за власний кошт. Також Анатолій Фабіянович переймається проблемами ліцею розуміючи, що від цього залежить майбутнє району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За підсумками зустрічі Олександр Леонідович рекомендував Денису Станіславовичу виготовити документацію на заміну віконних блоків для включення її до державної програми фінансування. Також було запропоновано прорахувати перехід на альтернативне опалення приміщень із заміною електрокотла на палетний , що дасть змогу покращити температурний режим в закладі. І на завершення зустрічі Олександр Леонідович наголосив , що депутатський корпус районної ради  не байдужий до проблем ліцею і завжди готовий прийти на допомогу.

« повернутися до списку новин