Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Турбота про людей – основна мета районної ради

Переглядів: 387

  Турбота про людей, вирішення їх проблем, забезпечення достойними умовами життя, – все це першочергові завдання, які ставить перед собою керівництво району. Так під час особистого прийому громадян до О.Л.Цвіліховського надійшло звернення про покращення температурних умов у районному РАЦСі, адже людям хочеться, щоб у найурочистіші та найважливіші моменти їхнього життя усе проходило ідеально і не завдавало дискомфорту. На жаль, дуже часто під час урочистої церемонії укладення шлюбу винуватці та гості свята разом з працівниками РАЦСу змушені були потерпати від спеки чи холоду, і ці неприємні відчуття завжди ставали ложкою дьогтю у бочці меду.

  Районна рада постійно переймається проблемами не тільки тих комунальних підприємств та установ, які знаходяться в її оперативному управлінні, а й усіх, які розташовані на території усієї Веселівщини. Очільник району не  залишився байдужим і до цієї проблеми, тому її швидко було вирішено.

  Таким чином, за сприяння голови районної ради О.Л.Цвіліховського та з допомогою Веселівського РЕМу (керівник Кутьєв Е.А.) в приміщенні РАЦСу днями було встановлено сучасне обладнання для комфортного перебування працівників та гостей закладу. 

« повернутися до списку новин